top of page
Sharp-ISE-2018-BeOriginal-logo.jpg

V současné době naše portfolio dokumentových řešení sahá od kancelářských tiskáren pro malé kanceláře, přes vysoce výkonné barevné síťové multifunkční tiskárny, až po produkční tiskárny, které patří mezi nejvýkonnější na trhu.

Všechny lze vybavit bohatým příslušenstvím

a rozšířit o škálu optimalizovaných softwarových řešení.

Naše optimalizované dokumentační služby „Managed Document Services“ představují ucelený balík zabezpečených a uživatelsky konfigurovatelných služeb, jež mohou transformovat Workflow Vašich dokumentů ve kterékoli fázi procesu od okamžiku vytvoření dokumentu až po jeho archivaci.

Víme, jak pomocí SHARP řešení zajistit úsporu nákladů a máme prostředky i odborné znalosti pro komplexní správu služeb.

Naše řešení v oblasti profesionálních displejů a video stěn jsou ideální pro každé prostředí, kde je nezbytná jasná komunikace složitých informací.

Náš velkoformátový displej přenese sdělení i na přeplněných a rušných místech jako jsou nákupní střediska a přepravní uzly. Pro menší prostory máme celou řadu špičkových podnikových displejů s úhlopříčkami od 32”, včetně interaktivních displejů

 

Sharp umožňují bezproblémovou spolupráci, komunikaci a sdílení informací.

Ať již v zasedací místnosti nebo učebně, Sharp mění způsob, jakým se vzděláváte, spolupracujete

a komunikujete.

Máte-li zájem o návody k použití, nejnovější ovladače, prospekty nebo ostatní dokumentaci, kontaktujte prosím naše „Centrum Sharp pro stahování“.

​Bez ohledu na to, jaké produkty Sharp Document Solutions používáte, poskytneme Vám podporu vždy ve chvíli, kdy ji potřebujete.

bottom of page